Newskamatero | Ειδήσεις και τελευταία νέα

Ειδήσεις και τελευταία νέα από την Ελλάδα και ολον τον κόσμο Ειδήσεις τώρα στο Newskamatero

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 1-1: Ισοφαρίζει ο Βιερίνια

1 min read

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Παναθηναϊκό στο ντέρμπι της 9ης αγωνιστικής της Superleague. Παιχνίδι κορυφής στην Τούμπα μετά τη… γκέλα του Ολυμπιακού στην Ξάνθη. Κατάμεστο το γήπεδο από τους οπαδούς των πρωταθλητών Ελλάδας. Προβάδισμα 1-0 για τους “πράσινους” με γκολ του Ζαχίντ, μετά από τραγικό λάθος του Κρέσπο. Ισοφάρισε ο Βιεϊρίνια με τρομερό σουτ μέσα από την περιοχή.

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του μεγάλου ντέρμπι της 9ης αγωνιστικής της Super League στην Τούμπα.

ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός συγκρούονται στο ντέρμπι της αγωνιστικής στην Τούμπα. Ο «δικέφαλος του Βορρά» μετά το 0-0 του Ολυμπιακού στην Ξάνθη θέλει να επωφεληθεί της απώλειας των «ερυθρόλευκων» και με νίκη να ανέβει ξανά στην κορυφή της βαθμολογίας της Super League.