ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Europa

5 Μαρτίου 2021

Newskamatero | Ειδήσεις και τελευταία νέα

Ειδήσεις και τελευταία νέα από την Ελλάδα και ολον τον κόσμο Ειδήσεις τώρα στο Newskamatero

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

1 min read

Τα τρία παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία στην 18η αγωνιστική της Super League, τα ματς της Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

12:00 COSMOTE SPORT 5 HD SS10 Saint Clement – Freissinieres – Μόντε Κάρλο WRC

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD SS11 La Breole – Selonnet 2 – Μόντε Κάρλο WRC

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράουνσβαϊγκ – Αμβούργο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 9 HD Σαουθάμπτον – Άρσεναλ FA Cup Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μπεσίκτας – Γαλατάσαραϊ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:30 ΕΡΤ3 Ξάνθη – Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Νίζνι Νόβγκοροντ – Ούνικς Καζάν VTB United League Μπάσκετ

16:00 Novasports 3HD Ρόμα – Σπέτσια Serie Α Ποδόσφαιρο

16:00 ΕΡΤ Sports 3 Κολοσσός – ΠεριστέριBasket League Μπάσκετ

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD SS11 La Breole – Selonnet 2 – Μόντε Κάρλο WRC

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λεβερκούζεν – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άουγκσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Φράιμπουργκ – Στουτγκάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σουόνσι – Νότιγχαμ Φόρεστ FA Cup Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Άρης– Μεσολόγγι Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Προμηθέας – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Απόλλων Σμύρνης – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 4HD Λανς – Νις Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 5HD Ουντινέζε – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Μίλαν – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Τσέλτεναμ Τάουν – Μάντσεστερ Σίτι FA Cup Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Χέρτα Βερολίνου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Σιντ Τρούιντεν – Μουσκρόν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports 1 ΑΕΚ – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ

21:00 Novasports 5HD Αϊντχόφεν – Βάαλβαϊκ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Κροτόνε Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Μονακό – Μαρσέιγ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς – Λούισβιλ NCAA Μπάσκετ

Δημοσίευση στα Social Media